سازندگی برسام در فوتبال ساحلی کویر

 

جلسه توجیهی مدرسه فوتبال ساحلی برسام برگزار شد

به گزارش خبرنگار روابط عمومی هیات فوتبال شهرستان اردکان؛ جلسه هماهنگی و توجیهی مدارس آکادمی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی برگزار شد.  

در این همایش که به همت هیات فوتبال و باشگاه برسام برگزار شد، جمع کثیری از نونهالان، نوجوانان به همراه والدین آنها و مسئولین اداره ی ورزش و جوانان حضور داشتند.

در ابتدا، ابوالفضل طالعی، رییس هیات فوتبال شهرستان اردکان ضمن خوش آمدگویی به حاضرین جلسه؛ به ارائه گزارش عملکردی یک ساله این هیات ورزشی پرداخت.

در ادامه، دکتر امحمد شکراللهی، رییس اداره ورزش و جوانان، گفت: امروز، فوتبال پرطرفدارترین رشته ورزشی جهان محسوب می شود و انتخاب رشته های فوتبالی بهترین و مناسب ترین برنامه برای اوقات فراغت نونهالان است.

رحیمی، استعدادیاب فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم فوتبال ساحلی برسام اردکان نیز ضمن تاکید بر لزوم انجام تمرینات مداوم برای نتیجه گیری ایده آل در ورزش، فوتبال را بهترین ابزار برای سلامت جسمانی و شادی روحی مردم دانست.

شایان ذکر است باشگاه فرهنگی ورزشی برسام اردکان در جهت ایفای نقش مثبت اجتماعی خود و با هدف بازیکن سازی در رشته فوتبال ساحلی نگاه ویژه ای به تربیت بازیکنان بومی و آینده سازی برای این رشته پرطرفدار دارد و در این راستا سرمایه گذاری ریادی بر روی بازیکنان نونهال و نوجوان آغاز نموده است.

منبع خبر:

دیدگاه کاربران